شماره: 79
1402/12/19
حضور فرساشیمی در اولین اجلاس دبیران مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی
حضور فرساشیمی در اولین اجلاس دبیران مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی شرکت فرساشیمی ، نخستین اجلاس دبیران مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بابک دارابی، مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران و مشاوران و دبیران صنعت پتروشیمی در سالن همایش شهید آوینی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

پتروشیمی فرساشیمی به عنوان یکی از فعالان عرصه توسعه فرهنگ مسئولیت اجتماعی در منطقه عسلویه و بالاخص شهر شیرینو ، حمایت و حضور خود در این اجلاس ، و همچنین استمرار فعالیت در این حوزه را در کنار دبیرخانه مسئولیت اجتماعی شرکت صنایع ملی پتروشیمی ضروری می داند.

در این اجلاس بر محوریت و نقش کلیدی مسئولیت اجتماعی و تنظیم گزارش پایداری از بدو شکل گیری پروژه ها و  فاصله گرفتن از تفکر اشتباه ایفای عملیاتی مسئولیت اجتماعی پس از مرحله بهره برداری و همچنین آموزش و پرورش متخصصین بومی که در واقع میزبانان پروژه های تولیدی در مناطق هستند ، تاکید و تشریح شد.

گفتنی است فرساشیمی از سال 1397 تا کنون با ساخت مدرسه ، خرید تجهیزات پزشکی و آمبولانس، تجهیز ساختار واکسیناسیون در منطقه شیرینو و همکاری در حفظ محیط زیست استان بوشهر مجدانه به وظایف مسئولیت اجتماعی خود جامه عمل پوشانده است.

انتظار می رود با اجرایی شدن نظامنامه متمرکز دبیرخانه مسئولیت اجتماعی شرکت صنایع ملی پتروشیمی، تمرکز بر روند فعالیتها و سرعت عملیاتی شدن آنها قوت گیرد.

حق انتشار محفوظ است ©